Omluva

Dobrý den,

Přijměte prosím omluvu za nedopatření ohledně rozhodčího na našich závodech. Bohužel jsme dostali kritický hlas, že záměrně obelháváme závodníky apod. Tak to není, nikoho jsme nechtěli obelhat, dokonce jsme rádi, že zrovna u nás se bude učit Martina Konečná, která jednou zcela jistě bude skvělá rozhodčí.

Propozice jsme vydali již před mnoha měsíci, nikdo jsme tehdy netušili o hospitaci Martiny. Během letošního roku nás Petr Pupík oslovil a požádal, abychom jemu i Martině vyšli vstříc. Zpočátku jsme měli mírné obavy, ale sám Petr nás ubezpečil, že nebude postaven jediný parkúr, který by on dopředu neschválil nebo se mu dokonce nelíbil. Tzn., že všechny parkúry budou po úpravě Petra. Celé závody bude posuzovat Petr podle svých kritérií, v případě potřeby Martinu opraví.

Petr nám oznámil představu stavění parkúrů: Martina postaví jumping a zkoušky 2, vše ostatní staví a posuzuje Petr sám. Myslíme, že je dost zkušený a oblíbený rozhodčí a nedovolil by si znepřátelit agi svět kolem něj. Pokud budete nespokojeni i v sobotu večer, budeme připraveni na zpětnou vazbu s řešením.

Závěrem se omlouváme za nedostatečnou informovanost, v tomto ohledu máme rezervy a nechtěně jsme nechali situaci dojít k tomuto nedorozumění. Pevně věříme, že si užijete parkúrů a budete od nás odjíždět spokojeni, jako již mnohokrát předtím.

SIRIUS team


Komentáře jsou uzavřeny